SAMORZĄD UCZNIOWSKI

UWAGA WYBORY DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!

Chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły? Masz wiele ciekawych pomysłów? Chciałbyś/ chciałabyś reprezetnować swoje koleżanki i kolegów?

KANDYDACI DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Jedenaścioro uczniów z klas III-VI przedstawiło swoje kandydatury do Zarządu SU. Przygotowane przez uczniów plakaty wyborcze były bardzo barwne, zachęcaly do oddania głosu na ich autora oraz zawierały ciekawe propozycje działań.

Akcja dla wychowanków SOSW w Stemplewie- 07.09.2015 r.

Odkręcam, zbieram, pomagam! Akcja dla podopiecznych Ośrdka w Stemplewie pokazuje, że można pomagać bez pieniędzy. Wystarczy tylko systematyczność i świadomość w jakim celu to się robi.

Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego - 18.09.2015r.

Od samego rana każdy wyborca mógł zgłosić się do członków komisji po kartę do głosowania z nazwiskami kandydatów.
Po oddaniu swoich głosów wszyscy uczniowie z nieciepliwością czekali na ogłoszenie wyników. Na koniec dnia komisja wyborcza, pod nadzorem opiekuna SU otworzyła...

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopca- 30.09.2015 r.

W godzinach popołudniowych odbyła się pierwsza szkolna dyskoteka dla klas III-VI, którą zorganizował Samorząd Uczniowski.

Udział w Akcji "Kredki dla Afryki"- 08.10.2015 r.

Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w Akcję "Kredki dla Afryki", gdyż najlepszą formą pomocy jaką możemy dać Afryce jest dostęp do edukacji.

Dzień Marchewki - 16.11.2015 r.

Dnia odbył się w naszej szkole "Dzień Marchewki". Organizatorem tego wydarzenia był Samorząd Uczniowski, a w jego realizację włączyli się uczniowie i nauczyciele klas I- VI.