Biwak Andrzejkowy ph. „Savoir- vivre na co dzień nie od święta”- 27-28.11.2015 r.

W dniach 27-28 listopada 2015 r. odbył się biwak andrzejkowy zorganizowany przez SU.

W biwaku uczestniczyło 27 uczniów z klasy III i IV oraz opiekunowie: p. Jolanta Łuczak, p. Lucyna Królikowska, p. Marika Klimczak oraz p. Michał Włodarczyk..
     Tematem przewodnim tegorocznego biwaku był hasło: „Savoir- vivre na co dzień nie od święta”.  Uczniowie podczas zajęć warsztatowych rozwijali swoje zdolności artystyczne przygotowując bardzo ciekawe plakaty na temat: „Mój wygląd świadczy
o mnie”. Dzieci zmierzyły się również z krótkim testem sprawdzającym wiedzę na temat zasad savoir- vivre. Nie zabrakło również czasu na zabawy i wróżby andrzejkowe oraz krótką projekcję filmową. Drugiego dnia uczniowie wzięli udział w zajęciach sportowych. W organizację biwaku włączyli się także rodzice- przygotowując  pyszną kolację i śniadanie dla wszystkich uczestników-za co bardzo dziękujemy.

Biwak był doskonałą okazją do kształtowania nawyku kulturalnej zabawy, aktywnego spędzania wolnego czasu oraz umacniania więzów przyjaźni. Wszyscy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili w sobotę do domu.
   Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.