Wszawica – leczenie i zapobieganie .

Choroba, którą trzeba leczyć i której nie należy się wstydzić! Wszawica jest chorobą pasożytniczą, wywołaną przez wesz głowową. Przez wielu, choroba ta traktowana jest jeszcze stereotypowo, jako coś wstydliwego. Należy jednak pamiętać, że wszawica nie zawsze wynika z...

Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych

Ministerstwo Edukacji i Nauki wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz organizacjami pozarządowymi przygotowało pakiet materiałów informacyjno-edukacyjnych dotyczący chorób zakaźnych oraz informację o organizacji Tygodnia dla profilaktyki chorób zakaźnych.

Nastolatki i dzieci w wirtualnym świecie.

JAK MĄDRZE TOWARZYSZYĆ DZIECKU I NASTOLATKOWI W WIRTUALNYM ŚWIECIE?

List Ministra Zdrowia do rodziców i opiekunów dzieci-badania bilansowe

Minister Zdrowia skierował do rodziców i opiekunów list dotyczący udziału dzieci i młodzieży w systematycznych badaniach bilansowych wykonywanych przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Treść listu w załączeniu.

Wpłaty na Radę Rodziców

Uprzejmie informujemy, że składka na Radę Rodziców w roku szk. 2021/22 wynosi 50 zł.