Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Świnicach Warckich - 08.10.2015 r.

8 października 2015r. w Świnicach Warckich odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych. Trasa biegu prowadziła w leśnym terenie, każdy z uczestników miał do pokonania dystans około ośmiuset metrów.

Jako pierwsze na starcie pojawiły się sztafety dziewcząt, reprezentacja naszej szkoły zajęła szóste miejsce. Trochę lepiej zaprezentowali się chłopcy, którzy długo utrzymywali się na drugiej lokacie jednak w końcówce biegu spadli na piąte miejsce.

Reprezentacja dziewcząt: Galińska Klaudia, Art Wiktoria, Stolińska Paulina, Oleska Martyna, Miszczak Magdalena, Woźniak Oliwia, Szymczyk Alicja, Rosolak Wiktoria, Krysztofiak Dominika

Reprezentacja chłopców: Pałasz Rafał, Tomczak Dariusz, Księżak Rafał, Miszczak Waldemar, Kamiński Szymon, Smakowski Patryk, Koczaski Rafał, Kowalski Konrad, Kowalczyk Kacper

Autor: Michał Włodarczyk