"Rodziną być" - 26.09.2015 r.

Uzdolnieni muzycznie uczniowie naszej szkoły, pod opieką Violetty Olesińskiej i Moniki Nawrockiej  wzięli udział w spotkaniu integracyjno - promocyjnym "Rodziną być".

Spotkanie odbyło się na dziedzińcu Zamku w Łęczycy w dniu 26 września 2015 r.  Na plenerowej scenie daliśmy półgodzinny koncert muzyczny. Wystąpili soliści: Oliwia Głogowska (kl. I a), Kacper Kita (kl. II a) duet wokalny: Anna Pałczyńska i Igor Wojtera, duet taneczny: Monika Załuga i Wiktoria Art, oraz zespół "Małe Wiolinki" w składzie: Agata Bobińska, Szymon Pawłowski, Kacper Kita, Martyna Romaniak, Monika Załuga, Wiktoria Art, Weronika Piotrowska i Jakub Rakowski.

Po występach mogliśmy wziąć udział w konkursach i zabawach organizowanych przez harcerzy. Zdobyliśmy kilka nagród, zostaliśmy także poczęstowani przez organizatorów słodyczami i kiełbasą z grilla. Spotkanie było bardzo udane, wróciliśmy w doskonałych nastrojach.

Autor: Violetta Olesińska