List z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka - 20.10.2015r.

Drodzy i Szanowni,

20 października to dzień szczególny – ogłoszony przez Sejm RP - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to Wasze święto – najmłodszych, dla których przedszkolna zabawa i nauka jest wielką przygodą.

Wielu z Was chciałoby już być dorosłymi – tak jak mama, tata, pani

w przedszkolu czy ja. Zdradzę Wam jednak pewną tajemnicę – nie trzeba się spieszyć do tego, aby być dorosłym. Być przedszkolakiem jest super. Każdy dzień jest nową przygodą – w przedszkolu czekają kolorowe zabawki, ciekawe zajęcia i radośni opiekunowie. Mimo, że jestem już dorosły, to bardzo lubię odwiedzać przedszkola i spędzać czas razem z Wami. Przedszkole to niezwykłe miejsce, gdzie dowiecie się wielu ważnych rzeczy i przygotujecie się do nauki w szkole. Poznacie tam nowych kolegów i koleżanki oraz będziecie się świetnie bawić.

Życzę, by Wasze święto było kolorowe, radosne i wypełnione uśmiechem. Jestem pewien, że na ten szczególny dzień Wasi opiekunowie przygotowali wiele atrakcji i specjalnych zajęć. Bądźcie weseli nie tylko dziś, ale każdego dnia, bo bycie przedszkolakiem jest naprawdę fajne

.
        Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest wspaniałą okazją do świętowania nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych - nauczycieli i rodziców.
Waszym wychowawcom życzę wiele satysfakcji z pracy w przedszkolu,
by z pasją i prawdziwym zaangażowaniem pomagali najmłodszym odkrywać otaczający ich świat. Życzę, by nigdy nie brakowało im energii i zapału
do pracy z dziećmi, by uśmiech towarzyszył im każdego dnia.
Waszym rodzicom życzę by byli dumni patrząc jak rośniecie i rozwijacie Wasze talenty.

Z najserdeczniejszymi

pozdrowieniami