"Jak pszczoły do ula" - 5.07.2015 r.

Nasi uczniowie wzięli aktywny udział w imprezie środowiskowej "Jak pszczoły do ula", która ma charakter dydaktyczny i ekologiczny. Można poznać życie i zwyczaje pracowitych owadów, skosztować lokalnych miodów, spotkać wielu ciekawych ludzi i ................ wystąpić na scenie.

Utalentowani muzycznie artyści - uczniowie Szkoły Podstawowej w Witoni, uświetnili swoim występem spotkanie integracyjne mieszkańców gminy i gości z całego powiatu. Piosenki śpiewali soliści: Oliwia Glogowska, Monika Załuga, Wiktoria Art i Kacper Kita. Zaprezentowały się również dwa zespoły wokalne: "Małe Wiolinki" z klas I - III w składzie Monika Załuga, Emilia Majtczak, Katarzyna Walczak, Wiktoria Art, Karolina Kowalska, Jakub Rakowski, Szymon Pawłowski i Kacper Kita oraz "Wiolinki" z klas IV - VI (Natalia Głogowska, Julia Krysiak, Julianna Skalska, Weronika, Konwerska, Emilia Tomczak, Marta Ciesielska i Bartosz Pietrzak). Wystąpiły także dwa zespoły taneczne w składzie: Monika Załuga i Wiktoria Art, oraz Martyna Oleska, Paulina Stolińska, Weronika Szczepaniak i Julia Krysiak. Wszystkie prezentacje wypadły bardzo dobrze, a uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę. Takie występy uczą panowania nad tremą i zasad wystąpień publicznych. Trudne jest życie artysty!

Opiekun artystyczny: Violetta Olesińska