Zakończenie roku szkolnego uczniów klas VI – 25.06.2015r.

„Przyszłość – Teraźniejszość – Przeszłość” te trzy drogowskazy stały się przesłaniem uroczystego spotkania z okazji zakończenia roku szkolnego uczniów klas VI. Na uroczystość przybyli zaproszeni Goście, Rodzice i Opiekunowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły oraz Szóstoklasiści, którzy rozpoczęli pożegnanie pięknie wykonanym polonezem.

Zakończenie roku szkolnego to ważny moment w uczniowskim życiu. Podsumowane zostały przez p.Dyrektor wyniki całorocznej pracy. Uczniowie różnie się spisali w tym roku. Jedni lepiej, inni gorzej, ale są wśród nich i tacy, których wyróżniono w sposób szczególny. Dla nich zostały ufundowane statuetki, nagrody książkowe oraz stypendia, ponieważ osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, uzyskali wysoką średnią ocen, byli aktywni w różnych dziedzinach m.in.– konkursach, zawodach sportowych, pracy w samorządzie, spółdzielni uczniowskiej. Potem uczniowie wyrazili słowami podziękowań wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud nauczania i wychowania. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku, gdy usłyszała  piosenkę „Do widzenia przyjaciele”.  Również uczniowie klasy piątej serdecznie pożegnali absolwentów obdarowując ich miłym upominkiem.  W drugiej części spotkania szóstoklasiści zaprezentowali scenki z życia szkoły. Następnie odbyła się cześć nieoficjalna, czyli wspólny posiłek i dyskoteka.

I tak zakończyło swoją edukację 32 uczniów kl.VI pod kierunkiem i opieką wychowawców: J.Łuczak i M.Lewandowskiej.

Autor: Jolanta Łuczak