Dzień Dziecka w naszej szkole - 29.05.2015 r.

29 maja 2015 r. w naszej szkole odbyły sie obchody najbardziej oczekiwanego przez naszych uczniów święta - Dnia Dziecka. W tym dniu każde dziecko, zarówno to małe jak i duże znalazło szereg atrakcji, które wprawiało w dobry nastrój i życzliwy uśmiech.

Uczniowie klas młodszych pod opieką wychowawców wzięli udział w rożnorakich konkurencjach sportowych. Były to m. in. zabawy bieżne ze slalomem, zabawy zwinnościowe, wyścigi z piłką koszykową, zabawy zręcznościowe, wyścigi oraz zabawy skoczne. Po intensywnym wysiłku fizycznym wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Po przerwie odbyły się pokazy indywidualnych umiejętności i uzdolnień - Mam Talent  czyli popisy wokalne, recytatorskie, taneczne, zręcznościowe.

Dla uczniów klas starszych przygotowane zostały rozgrywki międzyklasowe w piłkę nożną, zawody zręcznościowe, a także najbardziej zacięta konkurencja sportowa - przeciąganie liny. Ostatnim punktem programu był mecz piłki nożnej, w którym wzięli udział wspólnie nauczyciele, uczniowie oraz rodzice. Imprezę uznajemy za bardzo udaną, a cały przebieg oraz emocje jakie towarzyszyły nam w tym dniu oddają poniższe zdjęcia.

Autor: Sebastian Petrykowski