Rozstrzygnięcie V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki!”- etap rejonowy- 28.05.2015 r.

„Bezpiecznie na wsi – zwierzaki to nie pluszaki” - pod takim tytułem Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy piąty konkurs plastyczny dla dzieci ze szkół podstawowych na terenach wiejskich.

Uroczyste podsumowanie wyników konkursu oraz wręcznie nagród odbyło się w Zespole Szkół w Leśmierzu. W wydarzeniu uczestniczyli laureaci, ich rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele organizatorów a także władz lokalnych.
    Na szczeblu rejonowym, spośród ponad ośmiuset prac nadesłanych z 66 szkół podstawowych, praca plastyczna Marcina Domańskiego - ucznia klasy 1b otzymała wyróżnienie. Praca chłopca zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 9 czerwca 2015 r.
               Z niecierpliwością czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za Marcina!

Autor: Marika Klimczak