IV miesce w Szkolnych Mistrzostwach MINI - PIŁKI NOŻNEJ - 15.05.2015 r.

15 maja na Orliku przy Szkole Podstawowej nr. 4 w Łęczycy odbył się turniej mini-piłki nożnej, w którym udział wzięło osiem drużyn: SP 4 Łęczyca, SP 3 Łęczyca, SP Topola Królewska, SP Sługi, SP Grabów, SP Świnice Warckie, SP Piątek oraz SP Witonia.

Nasza drużyna, która była najmłodszą ekipą w turnieju, złożona głównie z uczniów czwartej klasy w rozgrywkach grupowych odniosła jedno zwycięstwo z SP Sługi 3-0 oraz dwa mecze zremisowała z Topolą Królewską 0-0 oraz zwycięzcą całego turnieju SP Świnice 1-1. Wyniki osiągnięte w rozgrywkach grupowych pozwoliły na rywalizację jedynie o 3 miejsce w turnieju, naszym przeciwnikiem była SP w Piątku, pomimo wyrównanego spotkania przegrywamy jedyny mecz tego dnia i zajmujemy czwarte miejsce.

Skład drużyny: Matusiak Mateusz, Miszczak Waldemar, Krysztofiak Michał, Sienny Dawid, Krukowski Jakub, Miszczak Mateusz, Kamiński Szymon, Smakowski Patryk.

Autor: Michał Włodarczyk