• Odwiedziło nas: 2461902

Udział w finale województwa łódzkiego ,,XV Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” - 23-24.03.2015 r.

W dniach 23 i 24 marca 2015 r. na stadionie Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi odbyły się wojewódzkie finały ,,XV turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w dwóch kategoriach wiekowych U - 10 chłopców oraz U - 12 dziewcząt.

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpili chłopcy, którzy w stawce dwudziestu występujących drużyn trafili do bardzo silnej grupy z Akademią Piłkarską Piotrcovia Piotrków, UMKS Lututów oraz SP nr. 2 Skierniewice. Młodzi piłkarze mimo starań i ambitnej walki przegrali wszystkie swoje mecze i odpadli z dalszej rywalizacji.

Drugiego dnia na boisku wystąpiły dziewczęta, które wśród piętnastu występujących drużyn w rozgrywkach  grupowych trafiły na SP nr 2 Skierniewice, MOSiR Sieradz oraz UKS SMS Łódź. W pierwszym meczu nasza drużyna bardzo dobrze zagrała i pokonała drużyną ze Skierniewic 5 - 0. Bramki dla naszego zespołu zdobyły Miszczak Magdalena, Woźniak Oliwia, Wiktorska Julia oraz dwie Królikowska Zuzanna. W drugim spotkaniu mimo ambitnej gry ulegliśmy najlepszej drużynie w grupie MOSiR Sieradz 5-0, a w meczu decydującym o awansie z grupy mimo prowadzenia, musieliśmy uznać wyższość drużyny SMS Łódź 5-1.

Wszyscy uczestnicy mistrzostw zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami oraz nagrodami ufundowanymi przez głównego sponsora turnieju, firmie Tymbark.

Składy naszych drużyn:

Chłopcy U - 10: Jabłoński Adam, Woźniak Antoni, Miszczak Adam, Skalski Bartłomiej, Moskwa Oskar, Kosztowny Patryk, Zakrzewski Maciej, Koczaski Paweł, Księżak Rafał, Smakowsi Miłosz, Rosolak Wojciech

Dziewczyny U - 12: Michałowska Kaja, Krysztofiak Dominika, Królikowska Zuzanna, Maciejewska Weronika, Oleska Martyna, Woźniak Oliwia, Miszczak Magdalena, Stolińska Paulina, Wiktorska Julia, Wojtera Angelika