My Winter Holidays - 03.03.2015r.

Czworo uczniów naszej szkoły zgłosiło się do konkursu organizowanego przez Prywatna Szkołę Podstawową Kornelówka w Łodzi.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przygotowanie kartki pocztowej w formacie A5 w której jedna strona to wykonana samodzielnie praca plastyczna a druga to tekst w języku angielskim napisany odręcznie. Oliwia Woźniak, Klaudia Gałaj, Adam Szymański i Paulina Stolińska pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego mgr Radosława Woźniaka przygotowali pozdrowienia z ferii zimowych.  Kartki z pozdrowieniami zostały wysłane pocztą do Łodzi gdzie ocenione zostaną: poprawność językowa, forma pozdrowień, staranność wykonania, strona graficzna i pomysł. Wyniki zostaną podane już niebawem  - 10 marca. Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych !

Autor: Radosław Woźniak