Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego "Żyć mądrze" - 27.02.2015 r.

27 lutego 2015 r. w świetlicy szkolnej wręczono nagrody i dyplomy laureatom Szkolnego Konkursu Plastycznego ph. "Żyć mądrze".

Konkurs zorganizowany przed feriami przez panią pedagog Agnieszkę Molińską-Jujkę skierowany był do uczniów klas III -VI.
Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie prac plastycznych inspirowanych tematyką z zakresu programu profilaktycznego pod hasłem „Żyć mądrze”.

Komisja w składzie:

p. mgr Lucyna Królikowska
p. mgr Marzena Lewandowska

wyłoniła laureatów:

• I miejsce – Julianna Skalska kl. VI a

• II miejsce – Julia Przybysz kl. VI a, Natalia Głogowska kl. VI a

• III miejsce – Magdalena Miszczak kl. IV

Wyróżnienia otrzymali: Anna Musiał kl. III, Albert Dzieciątkowski kl. III, Wiktoria Art kl. III, Aleksandra Rakoska kl. III

Pragniemy złożyć podziękowania Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Witoni za ufundowanie nagród, pomocy dydaktycznych, artykułów biurowych oraz przyborów plastycznych, dzięki którym konkurs mógł się odbyć.