Mistrzostwo Powiatu Łęczyckiego drużyn LZS "Mała Piłkarska Kadra Czeka" - 27.02.2015 r.

Dziś w Grabowie odbyły się Mistrzostwa LZS Powiatu Łęczyckiego "Mała Piłkarska Kadra Czeka". Do zawodów przystąpiło sześć drużyn: SP Grabów, SP Kadzidłowa, SP Piątek, SP Świnice Warckie, SP Topola Królewska oraz broniąca ubiegłorocznego tytułu SP Witonia.

Nasza drużyna rozpędzała się z meczu na mecz, prezentując widowiskową, szybką i drużynową grę. Po dość przeciętnych meczach grupowych wygranych po 1 - 0 ze Świnicami i Grabowem w półfinale oraz finale, dominując przez cały mecz i stwarzając sobie mnóstwo sytuacji, wygraliśmy oba spotkania 2 - 0 po raz kolejny zdobywając Mistrzostwo Powiatu LZS.
Organizatorzy przyznali wyróżnienia indywidualne, najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik SP Piątek - Adrian Bartczak, a najlepszym bramkarzem Kamil Pałasz z SP Witonia, który zachował czyste konto w całych rozgrywkach.

Wyniki:

SP Witonia- SP Świnice 1-0 (Zachman)
SP Witonia-SP Grabów 1-0 (Zachman)
SP Witonia- SP Kadzidłowa (Smakowski, Sienny)
SP Witonia- SP Piątek (Zachman, Sienny)

Klasyfikacja końcowa:
1. SP Witonia
2. SP Piątek
3. SP Świnice Warckie
4. SP Kadzidłowa
5. SP Grabów
6. SP Topola Królewska