• Odwiedziło nas: 2461942

Dzień Babci i Dziadka - 30.01.2015 r.

W dniu 30.01.2015 r. w Szkole Podstawowej w Witoni odbyła się po raz szesnasty środowiskowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą przybyło 215 seniorów.

Wszyscy wspólnie zasiedli do stołów na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Serdecznym i miłym życzeniom nie było końca. Wspólnie zaśpiewane „Sto lat” dla kochanych gości poprzedziło prezentacje talentów uczniowskich. Dzieci wzorowo zagrały swoje role dla Babć i Dziadków. Trema nie była im straszna, w końcu mały aktor zawsze da sobie radę. Inscenizacje, tańce i popisy wokalne z pewnością podobały się zgromadzonym, ponieważ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.
         Zakręcona w oku łezka, utwierdziła organizatorów w przekonaniu, że warto było włożyć tyle serca
i zaangażowania w całą uroczystość. Dyrektor szkoły dziękuje wszystkim nauczycielom, pracownikom, rodzicom i uczniom za zaangażowanie w przygotowanie tej wspaniałej inicjatywy.

Autor: Urszula Graczyk