III Mikołakowy turniej piłki nożnej halowej w Świnicach Warckich - 6.12.2014 r.

6 grudnia w hali Szkoły Podstawowej w Świnicach Warckich odbył się ,,III Mikołajkowy turniej piłki nożnej halowej". W turnieju udział wzięły dziewczynki oraz chłopcy z Szkół Podstawowych w Mazewie, Świnicach, Piaskach oraz Witoni. W każdej kategorii wystartowały po cztery drużyny.

W kategorii dziewcząt wystartowały cztery drużyny: SP Mazew, SP Piaski, SP Świnice oraz SP Witonia. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce uzyskując następujące rezultaty ( SP Świnice 0-0, SP Piaski 0-4, SP Mazew 0-0). Pierwsze mejsce zajęła drużyna SP Piaski, drugie SP Mazew a czwarte gospodarze Świnice Warckie.

W kategorii chłopców wystąpiły następujące drużyny: SP Świnice I, SP Świnice II, SP Mazew oraz SP Witonia. Reprezentacja naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie mecze (SP Świnice I 7-1, SP Świnice II 5-0, SP Mazew 3-0). Pierwsze miejsce trzeci raz z rzędu dla SP Witonia, drugie SP Świnice I na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna SP Mazew a czwarte miejsce przypadło SP Świnice II.

Składy drużyn:

Dziewczynki: Skalska Julianna, Głogowska Natalia, Krysiak Julia, Przybysz Julia, Konwerska Weronika, Mikołajczyk Katarzyna, Wiktorska Julia, Królikowska Zuzanna, Woźniak Oliwia

Chłopcy: Pałasz Kamil, Pietrzak Bartosz, Miszczak Mateusz, Sienny Dawid, Zachman Hubert, Krukowski Jakub, Smkaowski Patryk, Miszczak Waldemar, Kowalski Jakub