Biwak

"Zdrowo jemy nie tyjemy" to hasło tegorocznego biwaku.

W dniach 28-29 listopada 2014r odbył się biwak zorganizowany przez SU. Uczestniczyło w nim 31 uczniów klas V-VI. Tematem przewodnim był hasło       „ Zdrowo jemy nie tyjemy”  w trakcie biwaku  uczniowie uczestniczyli w warsztatach podczas których poznali w jaki sposób alkohol wpływa na wątrobę  jakie dodatki chemiczne , szkodliwe dla zdrowia zawierają produkty spożywcze, wykonali także plakaty reklamujące ulubiony owoc. W przygotowanie biwaku włączyli się także rodzice- przygotowując  pyszną kolację i śniadanie dla wszystkich uczestników biwaku- za co bardzo dziękujemy.Podsumowaniem zmagań warsztatowych była oczywiście dyskoteka- nieodłączny element wszystkich biwaków.Wszyscy zadowoleni ale także zmęczeni wrócili w sobotę do domu.

Do zobaczenia na następnym biwaku!!

Autor: Jolanta Pawlak-opiekun SU