Stop, tu się nie pali!- konkurs plastyczny w ramach programu profilaktycznego „Nie pal przy mnie, proszę”- 27.11.2014 r.

Klasy I – III ze Szkoły Podstawowej w Witoni po raz kolejny realizują zadania programu profilaktycznego „Nie pal przy mnie, proszę”. Jednym z działań jest udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Łęczycy pod hasłem „Stop, tu się nie pali!”.

Prawie wszyscy uczniowie klas młodszych wykonali ciekawe prace. Poziom był tak wysoki, że komisja konkursowa miała kłopot z wyborem najlepszych. Po długich naradach do etapu powiatowego zakwalifikowały się rysunki następujących uczniów:

Klasa Ia – Maria Kubiak, Zofia Góreczna, Jakub Szafrański. Klasa Ib – Marcin Domański, Martyna Krupa, Michał Mazurek.
Klasa II – Paulina Ogłoszka, Aleksander Pabin, Igor Graczyk. Klasa III – Katarzyna Walczak, Anna Musiał, Klaudia Galińska.

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za wysokie miejsca w powiecie.

Autor: Ewa Zduńczyk