Spotkanie z Panem Pawłem Czarneckim- przedstawicielem PTTK - 21.11.2014 r.

Dnia 21.11.2014 r. odbyło się spotkanie w ramach programu „Aktywna Szkoła- Aktywny Uczeń” z Panem Pawłem Czarneckim- prezesem  Oddziału PTTK „Ziemi Łęczyckiej”, w którym uczestniczyli uczniowie klas Ia, Ib oraz III.

Zaproszony gość rozmawiał z dziećmi na temat atrakcyjnych turystycznie miejsc z najbliżej okolicy, kraju oraz świata. Opowiedział również o celach i zadaniach PTTK. Zachęcał dzieci do wędrowania szlakami turystycznymi. Przeprowadził pogadankę na temat znaczenia aktywności fizycznej, czynnego wypoczynku oraz wspólnie z dziećmi omówił zasady bezpieczeństwa podczas wypraw.

Spotkanie bardzo podobało się uczniom klas młodszych. Chętnie odpowiadali na pytania zaproszonego gościa oraz aktywnie uczestniczyli w rozmowie. Na koniec wręczyli Panu Pawłowi Czarneckiemu dyplom z podziękowaniem
za przeprowadzenie bardzo ciekawej lekcji.

Autorzy: wychowawcy klasy Ia, Ib oraz III