Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego Chłopców w unihokeju - 20.11.2014 r.

20 listopada w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Górze Małgorzaty odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w unihokeju. Do zawodów zgłosiło się osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

Nasza drużyna trafiła do grupy B wraz z SP w Topoli Królewskiej, SP w Grabowie oraz SP w Sługach. Rywalizacja w grupie była bardzo wyrównana, mimo wielkich starań naszych zawodników zajęliśmy w grupie dość pechowo drugie miejsce co dawało nam tylko prawo gry o trzecie miejsce w turnieju.

Mecz o trzecie miejsce na podium rozgrywaliśmy z drugą drużyną grupy A, Szkołą Podstawową nr 3 w Łęczycy. W regulaminowym czasie padł bezbramkowy remis, a o zwycięstwie decydowały rzuty karne, w tych lepiej spisywała się nasza drużyna, dwa karne obronił Dominik Byczkowski, a nasi zawodnicy bezbłędnie strzelali i ostatecznie zajęliśmy wysokie trzecie miejsce.

Wyniki:

Grupa B:

Witonia-Sługi 0-0

Witonia-Grabów 1-1

Witonia-Topola 0-0 3-2 k.

Mecz o 3 miejsce:

Witonia-SP 3 Łęczyca 0-0 2-0 k.

Skład drużyny: Byczkowski Dominik, Sienny Dawid, Miszczak Mateusz, Marcinek Wiktor, Krysztofiak Michał, Matusiak Rafał, Krukowski Jakub, Pałasz Kamil, Zachman Hubert.

Autor: Michał Włodarczyk