"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - eliminacje powiatowe - 06.11.2014 r.

W czwartek 6.11.2014 r. na boisku przy Szkole Podstawowej w Witoni odbyły się eliminacje powiatowe do "XV Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Rozgrywki prowadzone były w kategorii U-12 chłopców i dziewczyn ponieważ w młodszych kategoriach U-10 i U-8 oprócz naszej szkoły nie zgłosiły się żadne inne drużyny i nasze reprezentacje bez konieczności gry uzyskały awans do finału wojewódzkiego.

W najstarszej kategorii u-12 do grupy dziewczyn zgłosiły się trzy drużyny: UKS ,,Witonianka", SP Świnice Warckie oraz SP Siedlec. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna gospodarzy, która po bardzo dobrej grze swojej liderki Oliwi Woźniak strzelczyni wszystkich bramek ograła faworyzowane Świnice 1-0 oraz Siedlec 2-1 zajmując pierwsze miejsce.
Bardziej wyrównana była rywalizacja w grupie chłopców gdzie trzy drużyny zgromadziły po sześć punktów i o wyłonieniu zwycięzcy zdecydowała jedna bramka! Nasza drużyna ograła SP Grabów 3-0, oraz późniejszego tryumfatora SP 3 Łęczyca 3-2 a uległa SP Piątek 1-2.

Składy naszych drużyn:
dziewczynki- Krysztofiak Dominika, Woźniak Oliwia, Królikowska Zuzanna, Oleska Martyna, Maciejewska Weronika, Michałowska Kaja, Szczepaniak Weronika, Stolińska Paulina.
chłopcy- Matusiak Mateusz, Smkaowski Patryk, Kowalski Jakub, Szymański Adam, Kłosiński Kacper, Kamiński Szymon, Stęsicki Patryk, Dudkiewicz Dominik, Kowalski Konrad, Staniaszek Dawid, Miszczak Waldemar