Harce pierwszaków na nowym placu zabaw- 06.11.2014r.

Korzystając z pięknej jesiennej pogody klasa Ib po raz drugi wybrała się na nasz nowy, szkolny plac zabaw! Dzieci z wielką radością korzystały z wielu nowych urządzeń oraz aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Podczas zabaw pierwszaki uczyły się kontrolować własne ciało, ćwiczyły równowagę i koordynację oraz kształtowały umiejętność współpracy i współzawodnictwa.

Podczas wspólnej zabawy na twarzach dzieci widniały uśmiechy oraz towarzyszyły im radosne okrzyki:
- jest super!
- ale fajnie!
- wypróbujmy jeszcze ściankę wspinaczkową!

Uczniowie chętnie dzielili się wrażeniami z pobytu na nowym obiekcie. Dopytywali kiedy będziemy mogli wybrać się tam ponownie. Podziękowaniem za to piękne miejsce, niech będą zdjęcia uczniów podczas wesołej zabawy.

Plac zabaw zorganizowano przy użyciu środków finansowych pochodzących z EFS w ramach programu POKL.

Autor: Marika Klimczak