IV Konkurs Recytatorski „POWIEDZ MI WIERSZYK” - 19.04.2024 r.

Miło Mi poinformować o sukcesie naszej uczennicy Michaliny Zawalskiej z grupy 0b, która zajęła I miejsce w Konkursie Recytatorskim "Powiedz mi wierszyk" zorganizowanym przez Dom Kultury w Łęczycy.

Konkurs recytatorski dla dzieci w wieku przedszkolnym odbył się w piątek, 19 kwietnia 2024 r. Do konkursu z terenu całego Powiatu Łęczyckiego zgłosiło się 56 uczestników, którzy podzieleni byli na dwie kategorie wiekowe - kategoria 3-4 lata i kategoria 5-6 lat. Celem konkursu było: popularyzowanie poezji dziecięcej oraz kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego i rozwijanie zdolności recytatorskich.

Naszą Szkołę reprezentowała Michalina Zawalska z grupy 0b, która zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy Rodzicom Michasi oraz samej zwyciężczyni !!!