Mikołajki w przedszkolu- 06.12.2023r.

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Dnia 6.12.2023 r. do naszego przedszkola zawitał Mikołaj. Tego dnia każdy przedszkolak ubrał się na czerwono lub założył czerwoną czapeczkę, to na cześć Świętego Mikołaja.
Już od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech.
Mikołaj przygotował dla każdego piękne prezenty, które miał ukryte w wielkim worze.
Kolejną niespodzianką dla wszystkich był drugi miły gość Pan Wójt  Gminy Witonia - Mirosław Włodarczyk, który obdarował dzieci prezentami.
Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości.
Były piosenki oraz wiersze. Na koniec spotkania każdy przedszkolak zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie.
Dziękujemy Pani Milenie za pyszne pierniczki, które dzieci same przyozdabiały w sali.