Dzień Pluszowego Misia- 24.11.2023r.

Mały, duży, pluszowy, czasami z kokardką przy szyi lub w zabawnym ubranku. Chyba każdy ma swojego ulubionego misia, którym bawił się w dzieciństwie i którego zawsze ciepło wspomina.

Jak to dobrze, że taka wspaniała zabawka ma swoje święto. Święto misia obchodzone jest 25 listopada, my w przedszkolu obchodziliśmy ten dzień 24 listopada w piątek. W tym dniu „wszystko kręci się wokół misiów”, jest mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy. Nasze przedszkolaki  przyniosły swoje ukochane misie do przedszkola i razem z nimi, a przede wszystkim z dużym PLUSZOWYM MISIEM POLARNYM śpiewały i tańczyły do „misiowych piosenek”. I choć święto misia trwa tylko przez chwilę…”Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”.