Spotkanie z pisarzem Zbigniewem Masternakiem - 23.11.2017 r.

Uczniowie klasy VII wzięli udział w warsztatch scenariuszowo - filmowych prowadzonych przez pana Zbigniewa Masternaka. Spotkanie ze Zbigniewem Masternakiem odbyło się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Witoni.

Pan Masternak jest twórcą powieści i opowiadań, ale pisze również scenariusze filmowe. Siódmoklasiści, którzy z zainteresowaniem słuchali gościa, dowiedzieli się o dwu pasjach autora - piłce nożnej i pisarstwie.

Autor zachęcił naszych uczniów do stworzenia próbki scenariusza filmowego, którego akcja działaby się w Witoni. W czasie spotkania powstało kilka prac. Prowadzący wyróżnił tekst Adama Jabłońskiego i Mateusza Staniszewskiego.

Serdecznie dziękujemy Pani Ani Stolarczyk - Kierownik GBPw Witoni za zaproszenie i zorganizowanie spotkania.