Spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe - 27.02.2018 r.

W ramach współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Witonia uczniowie klasy VI i VII wzięli udział w spotkaniu z pisarką.

Pani Jolanta Szwalbe jest łodzianką, autorką bardzo inspirujących antologii cytatów. Wydała osiem książek o intrygujących tytułach, m.in."Myśl i działaj dla przyszłości", "Złap na zawsze wiatr w żagle""Wyrusz w drogę", "Sekrety istnienia", "Sto i więcej lat w aktywności”

Dzisiejsze spotkanie zostało zatytułowane „Jeszcze w zielone gramy”. Miało formę bardzo ciekawej prelekcji na temat życia, osiągania sukcesów i realizowania swoich pasji. Autorka zachęcała do aktywności, dawania radości i przekazywania dobrej energii. Pani Jolanta dużo cytowała, ale opowiadała też anegdotki i śmieszne historie z życia autorów cytatów. Zapamiętam cytat "Jeśli chcesz być wielki, zacznij od rzeczy małych"  - powiedziała jedna z uczennic.

Zgodnie z tradycją spotkań autorskich Pani Szwalbe Przywiozła ze sobą książki, które można było nabyć po spotkaniu oraz otrzymać osobistą dedykację. Najbardziej aktywni uczniowie otrzymali w nagrodę jedną z jej książek. Jedną z książek autorki - "900 inspirujacych cytatów które rozbudzą w Tobie życiowe pasje" zakupiliśmy do Biblioteki szkolnej.

Dziękujemy serdecznie Pani Ani Stolarczyk za zaproszenie i przygotowanie spotkania z ciekawą osobą.