„Pamiętam Ciebie z dawnych lat” - 13.10.2022 r.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Samorząd Uczniowski przeprowadził kolejną część akcji ZGRANA KLASA pt.: „Pamiętam Ciebie z dawnych lat”.

Zadanie polegało na odgadnięciu swoich nauczycieli  na podstawie ich zdjęć z dzieciństwa.

Fotografie do tego zadania przesłało 16 nauczycieli i właśnie za tyle odgadniętych nazwisk, klasa otrzymywała 100 pkt. Za brak podpisu bądź nieprawidłowo odgadnięte zdjęcie klasa otrzymywała ujemne punkty. Zadanie okazało się nie lada wyzwaniem dla uczniów a zarazem było okazją do poznania swoich nauczycieli z lat szkolnych.

Wyjątkową spostrzegawczością okazała się klasa 7A, która odgadła prawidłowo 12 nauczycieli. Na podium znalazły się także klasy 5a i 7b , które przyporządkowały poprawnie po 9 nazwisk.

Żadna z klas nie odgadła prawidłowo zdjęć trójki  nauczycieli: p. Gapińskiej Mariki, Lewandowskiej Marzeny oraz p. Zduńczyk Ewy.

Nazwisko i imię nauczyciela

Ilość poprawnych odgadnięć

mgr Graczyk Urszula

mgr Jędrzejczak Ilona

mgr Gapińska Marika

mgr Jędrzejczak Jan

mgr Królikowska Lucyna

mgr Kuś Bożena

mgr Lewandowska Marzena

mgr Głodek Dawid

mgr Łuczak Jolanta

mgr Olesińska Violetta

mgr Witczak Krzysztofa

mgr Petrykowska Agnieszka

mgr Szutowski Rafał

mgr Ślepecka Agnieszka

mgr Woźniak Radosław

Zduńczyk Ewa

Dziękujemy nauczycielom, którzy zechcieli wziąć udział we wspólnej zabawie i udostępnili swoje zdjęcia.