„Dzień Życzliwości i Pozdrowień" - 21.11.2022 r.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień - jak sama nazwa mówi jest miły i sympatyczny.

W tym dniu uczniowie postanowili być dla siebie nawzajem oraz dla nauczycieli mili, pomocni, nie szczędzić sobie uprzejmości oraz zachowywać się życzliwie, bardziej niż kiedykolwiek. Bo przecież na co dzień też starają się tacy być.
Dla nauczycieli uczniowie z samego rana przygotowali miłe życzenia oraz słodkie cukierki, aby umilić im dzień w szkole. Pedagodzy zaś swoim uczniom nie szczędzili miłych słów umieszczając je na kartkach powieszonych na drzwiach sal lekcyjnych. Gdy uczeń wchodził do klasy od razu robiło mu się miło czytając te słowa.
Oprócz tego klasy same sobie sprawiały radości małe i duże. Każda klasa przygotowywała jakąś miłą niespodziankę dla klasy, którą wylosowała. Ten dzień upłynął w miłej i serdecznej atmosferze.