"Najciekawsze zakątki naszej Ojczyzny" - 30.09.2022 r.

Uczniowie klas 6 - 8 wzięli udział w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej Ojczyzny".

Podstawowym celem konkursu było promowanie piękna naszego kraju, odkrywanie niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny, rozbudzanie zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny, a także rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności i prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.

Tematem prac uczniów mogły być krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory. Naszą szkołę będą reprezentowali:

Szymon Kiński kl. 5a
Jakub Borkowski kl. 6
Anna Kowalska kl. 6
Tymoteusz Kobus kl. 6
Mateusz Zieliński kl. 6
Maja Kińska kl. 7b
Natalia Stańczyk kl. 7b
Aleksandra Wysocka kl. 7b

Ogłoszenie wyników nastąpi 30 października 2022 r. A my trzymamy kciuki za naszych młodych fotografów!

Autor: Marzena Lewandowska