Certyfikat udziału w 29. Akcji Sprzątanie Świata – Polska.

Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski otrzymała certyfikat i podziękowanie za udział w „29. Akcji Sprzątanie świata – Polska”.

Fundacja „Nasza Ziemia” przesłała podziękowania za aktywny udział w tegorocznej akcji:

„Dziękujemy, że dołączyliście i podzieliliście się z nami wynikami Waszych akcji w ramach 29. edycji Akcja Sprzątanie świata – Polska. W tym roku każdy z nas posprzątał kawałek. RAZEM posprzątaliśmy całą Polskę.

Już dziś wiemy, że od Helu po Tatry, od wschodu do zachodu, wszędzie – począwszy od wsi i malutkich miasteczek po wielkie aglomeracje miejskie wybrzmiał nasz tegoroczny manifest nieśmiecenia: „Wszystkie śmieci są nasze” – te porzucone przez człowieka w naturze i te posprzątane przez człowieka. Innych na naszej Planecie nie ma.

Obserwując corocznie tak ogromne zaangażowanie z Waszej strony, jesteśmy przekonani, że razem mamy moc zmieniania świat w lepszy. W imieniu Fundacji Nasza Ziemia dziękujemy Wam z całego serca za tak liczny udział w tegorocznej Akcji. Dzięki Wam z optymizmem patrzymy w przyszłość. Ciągle jest nas wielu, aby dbać o naszą planetę, która coraz bardziej wymaga naszej troski i uważności”.

Autor: Marzena Lewandowska