Dzień Chłopaka w klasach I-III - 30.09.2022 r.

Z okazji tego dnia niezwykłego,
Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego,
Humoru radosnego
I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.

Z okazji Dnia Chłopaka w klasach I-III odbyły się świąteczne lekcje.

Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów wiele zabaw, konkursów i niespodzianek. Były próby powagi, wytrzymałości i mądrości. Chłopcy rysowali autoportrety z zamkniętymi oczami, wykonywali zadania w specjalnych okularach, próbowali stworzyć ciekawe fryzury i przenosili patyczki mając na dłoniach rękawice kuchenne.

Dziewczynki z klasy trzeciej przygotowały trudne zadania dla kolegów: musieli oni chodzić w szpilkach, skakać na skakance, wykonywać wyzwania, które były ukryte w balonach. Szukali również kasztanów ukrytych w zakamarkach klasy. W nagrodę za to, że świetnie sobie ze wszystkim poradzili, otrzymali "Legitymacje Superchłopaka", które musieli przypieczętować odciskiem palca.

Ze wszystkimi zadaniami chłopcy radzili sobie doskonale. Były też drobne upominki i słodki poczęstunek.

To był naprawdę wspaniały dzień!

Autor: Zespół edukacji wczesnoszkolnej