Szkoła Podstawowa w Witoni

tel/fax 24 356 40 19

E-mail: spwitonia@poczta.onet.pl

Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe - 22.09.2022 r.

W dniu dzisiejszym w Parku Miejskim w Łęczycy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Rywalizacja toczyła się w kategoriach klas IV - VI oraz VII - VIII dziewcząt i chłopców.

W biegu dziewcząt klas IV - VI indywidualnie trzecie miejsce zajęła Julia Szczęsna (klasa VII a) oraz drużynowo zdobyliśmy drugie miejsce (Julia Szczęsna - 3 miejsce, Monika Milczarek - 8, Zuzanna Dąbrowska - 11, Roksana Jabłońska -13, Julia Stawińska -17).

W biegu chłopców klas IV - VI indywidualnie zwyciężył Tymoteusz Kobus (klasa VI) oraz drużynowo zdobyliśmy drugie miejsce (Tymoteusz Kobus -1, Gabriel Skalski - 7, Mateusz Zieliński - 9, Bartłomiej Majda - 16, Bartłomiej Stańczyk  -19)

W kategorii klas VII - VIII wśród dziewcząt piąte miejsce zajęła Weronika Ogłodzińska, Oliwia Głogowska była - 8 a Maja Kińska - 15.

Wśród chłopców w klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Julian Ślepecki, a trzecie miejsce zajął Antoni Dąbrowski, w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy pierwsze miejsce (Julian Ślepecki -1, Antoni Dąbrowski -3, Krzysztof Oleski -5, Bogumił Przybysz -7, Szymon Kaźmierczak -8, Szymon Antczak -9, Kamil Majda -10).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie tym, którzy zajęli medalowe.

Autor: Michał Włodarczyk, Dawid Głodek