Jadłospis - 9 - 13.05.2022

PODWIECZOREK
(oddziały przedszkolne)

9 V 2022

Biały barszcz z ziemniakami i porcją białej kiełbasy,chleb,kluski leniwe z masełkiem i cukrem,kompot wiśniowy.

Pizzerka, herbata z cytryną, jabłko.

10 V 2022

Zupa kalafiorowa z ziemniakami, kluski śląskie, gulasz mięsny z łopatki, ogórek kwaszony, kompot truskawkowy, banan

Chałka z masłem i powidłami śliwkowymi, kakao

11 V 2022

Krupnik z kaszy jęczmiennej z ziemniakami, spaghetti z mięsem, pieczarką w sosie pomidorowym, kompot malinowy, gruszka.

Rogal z masłem i serkiem topionym, herbata owocowa

12 V 2022

Zupa pieczarkowa z makaronem, ziemniaki, pulpety w sosie koperkowym, fasolka szparagowa, kompot owocowy, melon

Kanapka z masłem, polędwicą drobiową,papryka czerwona, sałata,herbata rumiankowa

13 V 2022

Zupa botwinkowa z makaronem, ziemniaki z koperkiem,ryba pieczona w ziołach, surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłka, sok "Kubuś" 100%

Bułka z masłem, ser żółty, pomidor,rzodkiewka, herbata z cytryną

Alergeny występujące w menu: mleko, jaja, miód, mąka, śmietana, zboża zawierające gluten ( pszenica, jęczmień, żyto, owies, orkisz), ryby, kakao, cytrusy, orzechy. Kompot wykonujemy z owoców i mieszanek owoców. W jego skład wchodzą: truskawki, maliny, czarna porzeczka, aronia, wiśnie, śliwki i jabłka.

Z przyczyn niezależnych od stołówki jadłospis może ulec zmianie.