Jadłospis - 21 - 25.02.2022

PODWIECZOREK
(oddziały przedszkolne)

21.II.2022

I.Żurek z ziemniakami i porcją białej kiełbasy.II.Manna z musem truskawkowm, soczek "Leon"

Kanapka z masłem,kiełbasą suchą krakowską,ogórek kiszony,kakao,jabłko.

22.II.2022

I.Zupa szczawiowa z jajkiem.II.Ryż,pulpety w sosie koperkowym,ogórek,sok "Kubuś"owoc 1 szt.

Rogaliki drożdżowe z serem,kakao,arbuz.

23.II.2022

I.Zupa pomidorowa z makaronem.II.Ziemniaki,filet drobiowy,surówka z czerwonej kapusty i jabłka,kompot wieloowocowy,mandarynka.

Kanapka z masłe, pasztet wieprzowy,pomidor,rzodkiewka,herbata rumiankowa z miodem,mus jabłkowy.

24.II.2022

I.Zupa brokułowa z ryżem.II.Ziemniaki,pałeczka drobiowa,młoda marchewka,kompot owocowy,winogron.

Strucla drożdżowa z jabłkiem,herbata ziołowa, mandarynka.

25.II.2022

I.Krupnik z warzywami i zieleniną.II.Ziemniaki,paluszki rybne,surówka z kiszonej kapusty, marchewki i jabłka,soczek "Leon",jabłko.

Kanapka z masłem,szynka, ser żółty,sałata,papryka czerwona,herbata ziołowa,jabłko.

Alergeny występujące w menu: mleko, jaja, miód, mąka, śmietana, zboża zawierające gluten ( pszenica, jęczmień, żyto, owies, orkisz), ryby, kakao, cytrusy, orzechy. Kompot wykonujemy z owoców i mieszanek owoców. W jego skład wchodzą: truskawki, maliny, czarna porzeczka, aronia, wiśnie, śliwki i jabłka.

Z przyczyn niezależnych od stołówki jadłospis może ulec zmianie.