Dzień Dobroci i Życzliwości w naszej szkole.

Pod hasłem „ Człowiek jest warty tyle, ile uczyni dobrego” Samorząd Uczniowski włączył się w obchody tego dnia w naszej szkole.

Akcja zorganizowana przez SU polegała na losowaniu klasy przez inną klasę  uczącą się w naszej szkole, dla której musiała przygotować coś miłego.

I tak losy rozłożyły się następująco:

klasa IV a przyogotwała "coś miłego" dlaa klasy VIII b, kl. IV b dla VI b, kl. V dla VIII a, kl. VI a dla kl. VII, kl. VI bdla VI a, kl. VII dla kll. IV b oraz kl. VIII b dla kl. 5.

Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania i przygotowały upominki. Były własnoręcznie pieczone babeczki z uśmiechem, batony z miłym słowem lub uśmiechem, lizaki itp..

Uśmiechów i radości oraz ciepłych słów nie brakowało podczas ich wręczania. Wszyscy byli dla siebie mili i życzliwi.

Tego dnia również nauczyciele mieli do wykonania zadanie z „ życzliwości”. Polegało ono  na wpisaniu każdej klasie kilku miłych słów o niej, na wcześniej przygotowanych kartkach , które zostały powieszone na drzwiach wejściowych do sal lekcyjnych. Za niewykonanie zadania była przewidziana konsekwencja – nauczyciel, który nie wpisze się klasie w której uczy, nie może w niej pytać ani robić sprawdzianów niezapowiedzianych w środę 24 listopada. Prawie wszystkim pedagogom udało się odnaleźć dobre strony klasy i sprawić tym samym radość z wpisanych słów uczniom klasy, o której mowa w wypowiedzi.  Za wszystkie miłe słowa bardzo dziękujemy!!!

Wypowiedzi oraz zdjęcia z wręczania upominków można podziwiać w galerii.

Autor: Wojciech Tomes kl. VII