XII Bieg Papieski w Łęczycy - 13.10.2021 r.

W Parku Miejskim w Łęczycy po raz dwunasty zorganizowano Bieg Papieski dla uczczenia 43 rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża. W rywalizacji wzięło udział wielu zawodników z powiatu łęczyckiego w tym reprezentacja Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni.

W kategorii klas I-III wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęła Joanna Lewańska z klasy III, natomiast wśród chłopców zwyciężył Igor Karasiński z klasy III,  a trzecie miejsce uzyskał Bartłomiej Majda (klasa III).

W kategorii klas VII-VIII  tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się Iwona Stolińska z klasy VIII, a Oliwia Dziewulska z klasy IV b uplasowała się na szóstym miejscu.

Szkołę Podstawowąw Witoni reprezentowali: Igor Kaźmierczak (kl. I), Joanna Lewańska, Bartłomiej Stańczyk, Igor Karasiński, Wojciech Karbowski, Bartłomiej Majda (kl. III), Anna Tomes, Filip Jurczyk (kl.IV), Oliwia Dziewulska (kl. V), Julia Szczęsna, Maja Kińska, Natalia Stańczyk, Oliwia Głogowska, Weronika Ogłodzińska, Szymon Kazimierczak (kl. VI), Iwona Stolińska (kl. VII)

Gratulujemy wyników!