Rozwiązanie konkursu na pomoc dydaktyczną z języka angielskiego - 06.10.2021 r.

W poniedziałek 4 października jury wytypowało najlepsze prace uczniów klas 4-8 w Konkursie pomoc dydaktyczną.

Z okazji obchodzonego 26 września Europejskiego Dnia Języków Obcych w Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni ogłoszony został konkurs polegający na wykonaniu przez każdą klasę pomocy metodycznej z języka angielskiego. Technika wykonania pomocy była dowolna (rysunki, wydruki, zdjęcia, itd.) i ustalona przez uczniów każdej klasy. Punktowana była pomysłowość, estetyka prac, czytelność i poprawność merytoryczna.

Wszystkie klasy starsze (4-8) z chęcią wzięły udział w konkursie. Uczniowie mogli liczyć na wsparcie i pomoc nauczycieli języków obcych. Do dnia 30 września każda klasa oddała pracę konkursową. W poniedziałek 4 października jury w składzie p. Bożena Pawłowska, p. Krzysztofa Witczak, p. Jan Jędrzejczak, p. Radosław Woźniak i p. Rafał Szutowski w tajnym głosowaniu wytypowało najlepsze prace. Oto wyniki głosowania:

Pierwsze miejsce        – 10 punktów praca klasy 8 a
Drugie miejsce           – 7 punktów ex aequo prace klas 5 i 6 b
Trzecie miejsce          – 6 punktów praca klasy 4 b

Wszyscy uczestnicy konkursu mogą liczyć na dyplomy uczestnictwa i bardzo dobre oceny z języka angielskiego, a zwycięska klasa otrzyma drobne nagrody rzeczowe. Pakaty zawisną na szkolnym korytarzu tworząc wystawę konkursowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

Autor: Rafał Szutowski i Radosław Woźniak