Akcja "Szczepimy się " w Szkole Podstawowej w Witoni

Nasza szkoła w porozumieniu z Punktem Szczepień NZOZ „Witomed”  w Witoni przeprowadzi akcję szczepień dla uczniów naszej szkoły powyżej 12 - go roku życia oraz dla członków ich rodzin.

Organizacja szczepień - deklaracja

Szanowni Państwo!

Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Edukacji i Nauki od września szczepienia dla dzieci
w wieku 12-18 lat będą organizowane również we współpracy ze szkołami.

Wszystkie chętne osoby zapraszamy do wypełnienia „Deklaracji rodzica/opiekuna prawnego” na szczepienia, które można składać u wychowawców poszczególnych klas lub wrzucać do urny przy wejściu do szkoły.

Akcja Szczepienia dla uczniów w wieku 12 – 18 lat będzie odbywała się według następującego harmonogramu:

I tydzień września (1.09-8.09) – tydzień informacyjny – lekcje wychowawcze i spotkania
z rodzicami o charakterze informacyjno-edukacyjnym,

II tydzień września (6.09-12.09) – tydzień przygotowania do szczepienia – zbieranie przez wychowawców zgód od rodziców i opiekunów prawnych na szczepienie dzieci,

III tydzień września (13.09-19.09) – tydzień szczepień.

DEKLARACJA dla ucznia

LIST Ministra Zdrowia

Uwaga!

Istnieje również  możliwość zaszczepienia  wszystkich chętnych osób po uprzednim skontaktowaniu się bezpośrednio z Punktem Szczepień NZOZ „Witomed”  w Witoni, ul. Szkolna 2, tel.  24 356 40 11 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.