Projekt "Razem dla czystego powietrza".

„Razem dla czystego powietrza!” to projekt w ramach konkursu na dotację Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2019/2020”.

Projekt był przeznaczony do realizacji przez nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z uczniami klas 0-III.

Zakupiono wszystkie zaplanowane pomoce dydaktyczne wskazane do realizacji poszczególnych zadań projektowych oraz liczne nagrody za udział w konkursach.

Uczniowie przeprowadzili wiele eksperymentów, doświadczeń, które wyzwoliły ich ciekawość badawczą. Zorganizowano warsztaty, konkursy oraz wycieczkę.

Czas trwania projektu: 09 września 2019 r. - 30 czerwca 2021r.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji opisującej realizację projektu w naszej szkole.

link do prezentacji>>>>>>