Życzenia dla Nauczycieli i Pracowników Naszej Szkoły!

Z okazji święta Edukacji Narodowej  wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni ślemy z serca płynące życzenia!

W imieniu Samorządu Szkolnego pragnę wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły złożyć najserdeczniejsze życzenia, abyście byli zdrowi, zadowoleni z pracy, którą wykonujecie, zadowoleni z nas.

Nie zaznawajcie kłopotów i trosk, bądźcie pogodni i uśmiechnięci. Niech się spełnią Wasze marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego.

Zapewniamy Was w Dniu Waszego Święta, że gdziekolwiek będziemy, wspomnienie o Was będzie z nami.

Dziękujemy Wam i z całego serca życzymy sto lat pomyślności!

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski- Oliwia Szczęsna