„Podniesienie kompetencji cyfrowych"

Z przyjemnościa zawiadamiamy, że wniosek złożony przez Gminę Witonia uzyskał akceptację w Konkursie Grantowym w ramach projektu Nr POPC.03.01.00-00-0081/18 pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego i łódzkiego” -Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III oś priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa -Działanie 3.1. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych (Nabór nr POPC.03.01.00-IP.01-00-003/17)

Organizatorem konkursu grantowego jest Fundacja Promocji Gmin Polskich, z siedzibą przy  ul. Jaworzyńskiej 7/3 w Warszawie.

W ramach konkursu Gmina Witonia otrzymała grant na bezpłatne szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe mieszkańców (osób 25+).  Projekt jest skierowany i promowany będzie wśród mieszkańców Gminy Witonia. Dzięki udziałowi w szkoleniach mieszkańcy nabędą wiedzę i umiejętności cyfrowe, które będą mogli wykorzystać w życiu codziennym. W ramach projektu przewiduje się zorganizowanie szkoleń z zakresu kompetencji cyfrowych. Uczestnicy będą mieli do wyboru siedem modułów szkoleniowych:

1. „Rodzic w Internecie”;

2. „Mój biznes w sieci”;

3. „Moje finanse i transakcje w sieci”;

4. „Działam w sieciach społecznościowych”;

5. „Tworzę własną stronę internetową (blog)”;

6. „Rolnik w sieci”;

7. „Kultura w sieci”

Poszukujemy chętnych - dostawa sprzętu: Zapytanie ofertowe - sprzęt

Poszukujemy chętnych do prowadzenia szkoleń: Zapytanie ofertowe - instruktor szkoleń