XV Rajd Mikołajkowy - 07.12.2019 r.

W dniu 7 grudnia grupa 25 osób z naszej Szkoły wzięła udział w XV Rajdzie Mikołajkowym organziowanym przez PTTK Oddział "Ziemi Łęczyckiej" w Łęczycy. Dla uczestników przygotowano trasę o długości około 4 kilometrów. Przed marszem, spotkaliśmy się wszyscy w Parku Miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Łęczycy, po czym ruszyliśmy na ustaloną trasę.

Na początek rozdano Odznaki Najaktywniejszego Turysty 2019 roku, następnie wszyscy uczestnicy parady ruszyli w kierunku Scieżki Spacerowej "Piersień Księżnej Salomei", która stanowiła start wycieczki. Meta mieściłą się na Placu Tadeusza Kościszuki przed Ratuszem. Na mecie Rajdu organizatorzy podziękowali uczestnikom za wspólną zabawę, natomiast na koniec rozdano uczestnikom prezenty w postaci słodkich upominków. Po otrzymanych prezentach uczniowie naszej Szkoły pozowali do zdjęć przy choimkowej bombce, po czym czekał nas już tylko powrót do domu.

Autor: Dawid Głodek