Dzień Chłopaka - 30.09.2019 r.

Dzień 28 września był dniem pełnym wrażeń, radości i doskonałej zabawy dla wszystkich przedszkolaków, a w szczególności dla wszystkich chłopców ponieważ tego dnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Z tej okazji dziewczynki złożyły swoim kolegom serdeczne życzenia, były wesołe przy muzyce, ciekawe konkurencje  a następnie wręczyły im upominki, które ufundowali rodzice. Jednak nie zapomniano również o dziewczynkach, one także obdarowane zostały pięknymi prezentami.

A potem przyszedł czas na radosną zabawę w sali zabaw " Fantazja" w Łęczycy . Nasi milusińscy mogli bawić się m.in. w labiryntach tuneli przestrzennych, suchym basenie z piłeczkami, korzystać ze zjeżdżalni oraz dmuchanego zamku. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy        a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

Bardzo dziękujemy Rodzicom naszych Przedszkolaków za zaangażowanie i pomoc.