Bal Absolwenta - 14.06.2019 r.

14 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbył się Bal Absolwenta, w którym wzięła udział młodzież klas III gimnazjum oraz klasy VIII szkoły podstawowej.

Punktualnie o godzinie 16-tej licznie zgromadzeni uczestnicy balu - młodzież wraz z wychowawcami, dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz rodzicami - wzięli udział w oficjalnej części. Impreza rozpoczęła się od zatańczenia poloneza.

Po uroczystym powitaniu, młodzież przedstawiła w sposób humorystyczny i satyryczny swoje wspomnienia o szkole i nauczycielach w programie pt. „Must be the learning: tylko nauka”.

Następnie uczniowie i rodzice złożyli szczególne podziękowania szanownej Dyrekcji, wychowawcom: Violetcie Olesińskiej – kl. VIII, Janowi Jędrzejczakowi –kl.  III G za trud włożony w wychowanie i edukację.

Dyrektor Urszula Graczyk i Ilona Jędrzejczak pogratulowały młodzieży pomysłów i talentów. Wróciły pamięcią do minionych lat, gdy uczniowie pierwszy raz przekroczyli próg szkoły. Dziękowały młodzieży za pracę , jak również za współpracę rodzicom. Życzyły wszystkim dobrej zabawy i niezapomnianych chwil.

Po części oficjalnej uczniowie i nauczyciele rozpoczęli  rewelacyjną zabawę. Zgromadzeni na balu bardzo dobrze się bawili, a zabawa na pewno zostanie długo w ich pamięci.

W imieniu wszystkich uczniów biorących udział w imprezie, bardzo dziękujemy Paniom Dyrektor oraz Rodzicom zaangażowanym w przygotowania i pomoc w zorganizowaniu balu. Dziękujemy również Wychowawcom za wsparcie oraz przybyłym Gościom za przyjęcie zaproszenia i wspólnie spędzony czas.