Karta Rowerowa - 13.06.2019 r.

13.06.2019 r. uczniowie klasy czwartej Szkoły Podstawowej w Witoni przystąpili do sprawdzianu praktycznego ze znajomości przepisów ruchu drogowego.

W tym roku do sprawdzianu na kartę rowerową przystąpiło 24 uczniów klasy czwartej. Nie wszyscy  jednak  opanowali jazdę na rowerze, w związku z tym w czasie wakacji czeka ich praca nad doskonaleniem jazdy i sprawdzian we wrześniu. Pozostali uczniowie zaliczyli sprawnościowy egzamin praktyczny. Po pierwszej próbnej jeździe zdenerwowanie trochę minęło i pozytywnie pokonali tor jazdy z  zachowaniem należytych zasad i przepisów ruchu drogowego.

Gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy podczas wakacji, już z dokumentem, jakim jest niewątpliwie karta rowerowa.

Autor: Jolanta Pawlak