Dzień Mamy i Taty- 31.05.2019r.

Moj mama jest jak wiosna,
taka piękna i radosna.
Kocha mnie ja o tym wiem
i ja mamo kocham Cię.

W piątek 31 maja 2019r. w przedszkolu  odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to połączyło dwa święta: Dzień Mamy  i Taty oraz Dzień Dziecka. Podczas wizyty rodziców, dzieci z grup “Jagódki” prezentowały swoje umiejętności aktorskie, muzyczne, recytatorskie oraz plastyczne.
Wydarzenie to ma szczególny charakter, ponieważ wzmacnia emocjonalnie więzi rodzinne, a przede wszystkim uczy szacunku, miłości i przywiązania do swojej rodziny.

Przedszkolaki już od dłuższego czasu przygotowywały się pilnie  do występu  artystycznego przed rodzicami,  chciały w ten sposób wyrazić swoją ogromną miłość i wdzięczność rodzicom za ich trud, oddanie i poświęcenie, jakie wkładają w codzienną opiekę i wychowanie nad nimi. Dzieci do życzeń dołączyły też samodzielnie wykonane laurki i drobne prezenty.

Całą uroczystość uświetnił rodzinny piknik integracyjny w ogrodzie przedszkolnym. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, rodziców.

Przedszkole bardzo dziękuje  Pani Magdalenie Żaczek z Leo Marketu za przeprowadzenie animacji dla dzieci oraz rodzicom za liczny udział w uroczystości.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i miłą atmosferę.