Fotorelacja z Dnia Sportu - 31.05.2019 r.

31 maja 2019 r. w  naszej szkole uczniowie klas 4 – 3 gimnazjum bawili się na terenie szkoły z okazji  Dnia Dziecka połączonym z  Dniem Sportu.

Zabawy i konkurencje zorganizowane były na szkolnych boiskach sportowych. Uczniowie mieli szansę wykazać się pomysłowością w tworzeniu piosenki o zdrowiu, okrzyku zachęcającego do walki i transparentu, sprawnością fizyczną w konkurencjach, takich jak na przykład przeciąganie liny, bieg w workach, kręcenie hula- hop, żonglerka piłką. Na zakończenie był oczywiście mecz piłki nożnej. Można było kibicować lub zagrać w gry matematyczno – logiczne.

Rywalizacja dostarczyła wiele emocji i śmiechu klasowym drużynom.

W przerwie między sportowymi zmaganiami uczestnicy szkolnej imprezy mogli posilić się kiełbaską z grilla, napić się soku i zjeść lody. Dziękujemy sponsorom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi.

Warto było poświęcić czas na przygotowanie tej imprezy – sprawić młodzieży niecodzienny prezent z okazji Dnia Dziecka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.