Dzień Sportu - 31.05.2019r.

W piątek, 31 maja w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Tego dnia pogoda dopisała i na boisku szkolnym czekały na uczniów klas I-III liczne atrakcje.

Od godziny 8:00 uczniowie w swoich klasach spędzili czas z wychowawcami. Następnie wszyscy udali się na boisko szkolne, by wspólnie korzystać z przygotowanych animacji: malowanie twarzy, modelowanie balonów, szczudlarz, pokaz dużych baniek mydlanych. Uczniowie bawili się na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach oraz „pływali” w basenie z piłeczkami.

Dzieci miały również okazję usiąść za kierownicą wozu strażackiego oraz wziąć udział w pokazie ratownictwa medycznego.

Na wszystkich uczniów w szkole czekały kiełbaski z grilla, soczki, a na ochłodę dziecięcy przysmak - lody.

Dzień upłynął bardzo szybko. Wszyscy bawili się doskonale.

Pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i zorganizowanie imprezy.

Autor: Zespół edukacji wczesnoszkolnej